Twój koszyk:
jest pusty

Twój Sklep

 

Cieszymy się, że trafiłeś na portal NoveaIDEA!

 

Jesteśmy pewni, że interesujesz się zagadnieniami i tematyką, która jest niezmiernie ważna dla każdego z nas, czyli ZDROWIEM.

 

Dlaczego PORTAL?

 

Novea Idea, to nie tylko sklep internetowy, to wiele elementów połączonych automatycznym programem, który przez 24 godziny na dobę dba o klienta, aby otrzymywał produkty najwyższej jakości  w dobrej cenie, korzystał ze wszystkich rabatów, ponawiał swoje zakupy i polecał sprawdzone produkty swoim najbliższym.  

 

Natomiast zadaniem  programu jest w automatyczny sposób wyliczyć należne punkty premiowe każdemu klientowi, które może  wykorzystać w następnym zamówieniu.

 

 

Nasza propozycja dla każdego, kto przynajmniej raz zrobił u nas zakupy: Jesteś uczestnikiem portalu Novea Idea, tak więc zostałeś współwłaścicielem tego sklepu.

 

Novea IDEA to inteligentny system dystrybucji, na miarę XXI wieku!

 

  • kupujesz tylko to co potrzebujesz dla siebie
  • rejestrujesz swoich najbliższych używając kodu zakupowo-rabatowego, który otrzymujesz po pierwszym zakupie
  • nie ponosisz kosztów reklamy
  • nie martwisz się o logistykę dostaw
  • nie masz ryzyka
  • korzystasz z naliczanych punktów rabatowych
  • Twoje zakupy są coraz tańsze

 

Twoje rabaty mogą być nawet na poziomie 90%!  Sam wybierasz... klientów przybywa, stopniowo możesz stać się uczestnikiem własnego biznesu, który zależy tylko od Twojego zaangażowania i aktywności w dzieleniu się informacją.

 
 
 
 
To tak w dużym skrócie! Więcej informacji jest zawarte w biurze każdego klienta.

Powyżej kategorie produktów,  wybieraj sam lub zadzwoń do nas.

W razie wątpliwości lub zapytań, pomożemy.

 

Zapraszamy do korzystania z portalu!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies

OK