Twój koszyk:
jest pusty
WITAMINA P BAJKALSKA – POZNAJ NAJSILNIEJSZY ANTYOKSYDANT
Witamina P Bajkalska jest bioflawonoidem o naturalnej strukturze przeciwutleniaczy pozyskiwanych z kory modrzewia syberyjskiego, który rośnie na Bajkale. Najważniejsza jest taksyfolina (dihydrokwercetyna) – najsilniejszy antyoksydant, działający już na poziomie błon komórkowych, którego czystość w Witaminie P Bajkalskiej jest najwyższa na rynku i wynosi aż 98,8%.
Suplement Krzem+Bor i jego znaczenie
Krzem pełni bardzo ważne role – nie tylko w naturze, ale przede wszystkim w organizmach żywych.
Buduj odporność dziecka w sposób naturalny
Ten preparat jest dedykowany dzieciom już najmłodszych lat życia, receptura oraz smak sprawiają, że natychmiast staje się on nieodłącznym elementem zdrowej, dobrze zbilansowanej diety.
Jak zadbać o zdrowe stawy
Pora jesienno -zimowa i wczesna wiosna nie wpływają pozytywnie na nasz nastrój. Jest jeszcze zimno, a brak słońca nie działa na nas mobilizująco i niestety zaczynamy narzekać na kolana , łokcie i ogólnie stawy.
Pakiet przeciwdziałający trądzikowi
Trądzik jest jednym z najczęściej występujących problemów skórnych, który dotyka nie tylko młodzież, ale też dorosłych. Dotknięci trądzikiem są w stanie wiele zrobić, aby pozbyć się tej kłopotliwej przypadłości.
Bezpieczna i niebezpieczna forma jodu
Wiele osób cierpi na niedobór jodu. Warto dowiedzieć się, w jakiej formie najlepiej przyjmować ten ważny pierwiastek, aby organizm mógł go w pełni wykorzystać.
Zadbaj o zdrowie swojej pociechy
„Dzieci często cierpią na problemy typowe dla wieku dziecięcego, wynikające z nieprawidłowego odżywiania. Już od wieku niemowlęcego nie otrzymują odpowiedniej ilości witamin i minerałów, a zamiast tego podawane jest im całe mnóstwo substancji, których tak naprawdę nie potrzebują.
Witamina B17 - jak ważna jest profilaktyka?
Według fachowców do codziennej profilaktyki potrzebujemy około 100 mg amigdaliny, czyli 7 do 20 pestek moreli gorzkiej.
Mistrzostwo przyswajalności w postaci biochelatów
Biochelat to suplement łączący związki mineralne, które stają się łatwo przyswajalne, a stopień ich wchłanialności zwiększa się od 3 do 10 razy.
MSM - na stawy i nie tylko
est to organiczny związek siarki wchodzący w skład naturalnej żywności takiej jak świeże warzywa, owoce, herbata, produkty zbożowe czy krowie mleko. MSM charakteryzuje się brakiem zapachu, wyglądem natomiast przypomina biały proszek, który jest bardzo łatwo rozpuszczalny w wodzie.
Poczuj zdrowie z Herba C Reishi
Acerola dostarcza 30 razy więcej witaminy C niż cytryna, jej unikalność polega na optymalnym i stopniowym uwalnianiu witaminy C do organizmu.
Zielone warzywo - Spirulina
Spirulina jest słodkowodnym glonem - algą (Spirulina platensis ) występującym głównie w wodzie. Swoją popularność zyskuje dzięki popularności tematyki zdrowego odżywiania oraz wzrostowi świadomości konsumentów.
Zielono mi - młody jęczmień
Młody jęczmień jest pokarmem wybitnie zasadotwórczym, przywraca zatem równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, tym samym przynosząc ulgę cierpiącym na choroby stawów, dnę moczanową oraz reumatyzm.
Śledziona. Czy da się bez niej żyć?
Według medycyny wschodniej, śledziona, oprócz jej zasadniczych funkcji, jest odpowiedzialna za utrzymanie narządów wewnętrznych na właściwym miejscu. W przypadku jej niedomagania lub uszkodzenia następuje utrata równowagi energetycznej organizmu.
Zdrowie w kropli oleju
Receptura Oleju SatiCann Omega tworzona jest z mieszanki olejów z nasion, jak i zielonych części konopi (kwiatostany), dzięki czemu zapewnia bardzo bogaty i powtarzalny poziom substancji odżywczych, w tym kwasów NNKH, jak i naturalnie występujących fitokannabinoidów.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies

OK