Twój koszyk:
jest pusty

 

Aby robić zakupy w sklepie i korzystać z promocji oraz rabatowania punktami konieczna jest rejestracja poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. W formularzu Kupujący podaje następujące dane: adres e-mail, imię, nazwisko, nr telefonu oraz hasło.

Własny kod rabatowy uzyskasz postępując według jednego z poniższych sposobów:

1. Załóż konto. Zaloguj się do systemu i dokonaj pierwszego zakupu za minimum 75,00 zł. W momencie odnotowania płatności za zamówienie kod rabatowy zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta i pojawi się w Twoim biurze.

2. Załóż konto. Jeżeli informacje o sklepie Novea Idea otrzymałeś od osoby, która jest już klientem, ta osoba może przydzielić Tobie produkty składając zamówienie buforowe. Wtedy rozliczasz się za zakupy bezpośrednio u niej.

Aby założyć konto firmowe należy kliknąć Zarejestruj konto firmowe w zakładce Moje konto i wypełnić formularz podając dane firmy.

Aby zaprosić znajomych do korzystania z serwisu należy podać im swój kod rabatowy, który użyją podczas rejestracji konta.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies

OK