Twój koszyk:
jest pusty
Czym objawia się wysokie ciśnienie i jakie niesie zagrożenia?
Zbyt wysokie ciśnienie tętnicze (nadciśnienie) to przewlekłe schorzenie układu krwionośnego, które dotyczy już co trzeciego Polaka. Według przewidywań naukowców, już za 7 lat na całym świecie aż 1,5 miliarda osób będzie się zmagać z problemem nadciśnienia tętniczego.
Zrób coś dla siebie - zacznij interesować się swoim zdrowiem
Na początek wystarczy niewiele… Zacznijmy od zasilenia komórek w probiotyki, które są niezmiernie ważne - kiedy stosujesz je profilaktycznie pomagają w utrzymaniu równowagi.
Syndrom przepracowanych - W pogoni za sukcesem
Ludzie młodzi, ambitni, pracowici, znający swoje nieograniczone możliwości, czyli zdolni i kreatywni zapominają o jednym: Zdrowie jest tylko jedno...
Unijny zamach na Hipokratesa
Czy potrafisz wprowadzić szczęście i zdrowie do swojego życia?
Przede wszystkim zacznijmy od siebie… Oczywiście lepiej widać wady i błędy u innych, natomiast bardzo ciężko znaleźć , a następnie zmienić drobne niedociągnięcie u siebie.
Czysta łazienka dzięki pożytecznym żyjątkom
Doskonałymi środkami, które nam w tym pomogą są ProBio Emy – są to wyroby zawierające kompozycje pożytecznych mikroorganizmów, które są strażnikami natury ponieważ stanowią jej nieodzowną część, zatem mogą także stać się strażnikami naszych domów.
Poznaj "Snail Secret" - czyli Sekret Ślimaka
Badania naukowe potwierdzają, że właściwości śluzu ślimaka jednego gatunku - Helix Aspersa Muller są niezwykle cenne dla ludzkiej skóry i to on właśnie wykorzystywany jest w służbie urody i zdrowia.
Od czego zacząć zmianę życia na lepsze?
Wiosenne oczyszczanie
Jak przygotować organizm na wiosnę.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies

OK