Twój koszyk:
jest pusty

O nas

Jesteśmy polską firmą.

 

Przywiązujemy ogromną wagę do edukacji jak najszerszej rzeszy społeczeństwa w zakresie profilaktyki zdrowia. Chcemy, aby jak najwięcej osób miało świadomość tego, jak ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia.

 

 

Odpowiednia woda, dobre, ekologiczne produkty, z których można przygotowywać pełnowartościowe posiłki, łatwo przyswajalna suplementacja, to najważniejsze elementy, które wpływają na równowagę organizmu, czyli dobrostan człowieka.

 

Wiedza na temat zasad zapobiegania powszechnie występującym chorobom i schorzeniom cywilizacyjnym, to kolejny ważny obszar, który powinien być włączony do programu edukacji dotyczącej szeroko pojętej profilaktyki zdrowia.

 

Polega to przede wszystkim na odpowiedzialności za siebie i swoją rodzinę. Właśnie dlatego powstał sklep „NoveaIDEA”, w którym można kupować sprawdzone: suplementy z wielu renomowanych firm, dermo kosmetyki, środki czystości oparte o probioemy i nanotechnologię a także ekologiczną żywność. Produkty przeznaczone dla wegetarian, wegan oraz bezglutenowe.

 

Sklep jest podłączony do automatycznie działającego programu, który pozwala w łatwy sposób udostępniać informację swoimi bliskim i korzystać z rosnących rabatów.

 

Zapraszamy do korzystania z portalu!
Pierwszy zakup z kodem rabatowym premiowany jest łącznie 15% rabatem (8% bezpośrednio i 7% do odbioru przy następnym zakupie), dodatkiem jest upominek którym jest nasz kwartalnik „W harmonii z naturą”.

 

Zapraszamy do współpracy
Włącz się w budowanie świadomości i niezależności
Dziel się dobrą informacją z najbliższymi
 
 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies

OK