Twój koszyk:
jest pusty
Bogactwo ukryte w polskich sadach
Czy zdajecie sobie sprawę jakie bogactwo kryją nasze rodzime sady? O polskich jabłkach głośno jest na całym świecie. Cenione są nie tylko ze względu na ich różnorodność, ale również ze względu na wysoką jakość, smak i niesamowite właściwości.
Cytryna- owoc w kolorze słońca
Z samego rano warto sięgnąć po szklankę ciepłej wody z cytryną, a konkretniej z sokiem z jej połowy, ponieważ taki napój zwiększa produkcję żółci, a to sprzyja procesom trawiennym.
Kapusta - zdrowie ukryte w główkach
Spożywanie surowej kapusty jako remedium na choroby nerwowe zalecał już Pitagoras. Od dawna doceniana jest także w medycynie ludowej. Już nasze prababki wiedziały o jej cudownych właściwościach, stosując liście kapusty jako środek na ukąszenia i użądlenia przez owady oraz jako panaceum na ból robiąc sobie okłady z kapuścianych liści. Surowej kapuście przypisywano także moc oczyszczającą krew i skórę oraz odtruwającą wątrobę.
Sok z kiszonych buraków
Sok z buraków kiszonych to w 100% naturalny produkt, wykazuje szereg prozdrowotnych właściwości. Regularne picie soku z kiszonych buraków pomaga obniżyć ciśnienie krwi, zapobiega chorobom układu pokarmowego, poprawia samopoczucie. Kiszenie buraków sprawia, że nie tracą one swoich właściwości zdrowotnych: wysokiej zawartości witaminy C oraz potasu, magnezu i kwasu foliowego. Proces kiszenia sprawia, że buraki zyskują właściwości probiotyczne.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies

OK