Twój koszyk:
jest pusty

Aktualności

6 - 8 lipca Targi Zdrowia Kraków

Czat obsługi klienta

Wprowadziliśmy nowe urządzenie do komunikacji z użytkownikami naszego portalu

Kalendarz wydarzeń Novea IDEA

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat: - właściwości produktów, - misji firmy, - chcesz zadać nam pytania Sprawdź na bieżąco kiedy i gdzie odbędą się interesujące Cię wydarzenia.

Pudełko pełne prezentów od Novea IDEA

Już 6 grudnia ruszamy z promocją świąteczną Każdy kto dokona wpłaty za produkty o wartości powyżej 300zł otrzyma od portalu Novea IDEA pudełko pełne prezentów.

Nie tylko w Dzień matki pokaż Mamie ile dla Ciebie znaczy...

Konkurs - "Aktywna majówka"

Wyniki konkursu na Facebooku

Zdrowa Promocja - wyciskarka + waga diagnostyczna + Błonnik Witalny

Specjalna Promocja WALENTYNKOWA

W promocji mamy 5 zestawów z bonusem promocyjnym i gratisem.

Zmiany w regulaminie serwisu - akcja rabatowa

Z dniem 10.03.2017 r. zmieni się Regulamin Akcji Rabatowej Novea IDEA. Zmiana nastąpi w §3 ust. 4.

Zdrowa Promocja - waga diagnostyczna

Wyjątkowa waga diagnostyczna 8w1 z funkcją Bluetooth do analizy masy ciała, zawartości tłuszczów, wody, masy mięśniowej, masy kostnej, tłuszczów narządowych, zużycia kalorii oraz BMI.

Wielkie oczyszczanie organizmu - promocje na wybrane produkty

Zrób sobie oraz najbliższym Ci osobom, kompleksowe oczyszczanie. To nie tylko doskonały sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale również sygnał dla organizmu: Idzie WIOSNA-ODNAWIAMY SIĘ!

Targi nieruchomości w łódzkiej Atlas Arenie 1-2 kwiecień 2017

Zapraszamy do naszego stoiska informacyjnego (stoisko J-3), podczas targów nieruchomości. Targi zostaną zorganizowane w łódzkiej Atlas Arenie, w dniach 1 - 2 kwietnia 2017 r.

Oznaczenia bonusów

Od dziś wprowadziliśmy nowe oznaczenia na produktach (przykład z lewej). Dla ułatwienia na kolorowych prostokątach będzie pokazana ilość puntów dodawana przy zakupie danego produktu. Uwaga! Punkty mogą się różnić po zalogowaniu w zależności od posiadanego statusu Konsumenta lub Prosumenta.

$adres = 'https://'.$_SERVER[HTTP_HOST].$_SERVER[REQUEST_URI];

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies

OK